صف بررسی

avin

54
پسندها
27
پاتوق رمانی
تاریخ ثبت‌نام
2023/09/15
مدال‌ها
3
وب سایت
forum.patoghroman.top
  • نویسنده موضوع
کد: ۹۸
دلنوشته: دلتنگی
دلنویس: ملکه آرامش
Miss.Taji ملکه آرامش
ژانر: تراژدی
قالب شعر:

مقدمه: دلتنگی به سان سراب به جانم افتاده، هرکه را می‌بینم گمان می‌برم تویی؛ ولی تو نیستی! در کدام چاه باید به دنبال یوسف گم گشته‌ی خود باشم؟ چندسال باید در کلبه‌ی احزان چشم به راهت باشم؟!

Negar_۲۰۲۳۱۲۱۱_۲۰۰۶۰۱.png

اثر اختصاصی انجمن پاتوق رمان می‌باشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Miss.Taji

414
پسندها
73
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2022/10/29
مدال‌ها
9
دلتنگی ذره‌ذره جانم را می‌رباید و با خود به اعماق تاریکی می‌کشاند؛ او مرا چون گرد‌باد به اطراف در پی یافتن تو می‌کشاند؛ ولی افسوس که نمی‌توانم تو را دریابم!

Miss.Taji

414
پسندها
73
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2022/10/29
مدال‌ها
9
دلتنگی شعله‌های آتش بخاری است که موجب امیدواری من به دوباره دیدن‌ت می‌شود! او همچون نسیم یاد تو را در دلم زنده می‌کند! طوفان دلتنگی‌ات قلب و جانم را ویران کرده است!

Miss.Taji

414
پسندها
73
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2022/10/29
مدال‌ها
9
دلتنگی همچون آتش در قلبم لانه کرده و اندک‌اندک تمام وجودم را می‌سوزاند؛ گویی روحی است که اگر از من جدا شود، برای همیشه به خواب ابدیت خواهم رفت!

Miss.Taji

414
پسندها
73
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2022/10/29
مدال‌ها
9
دلتنگی خروشان به سوی پایان اقیانوس دفتر عمرم می‌برد! من همچون کودکی که به درخت خشک شده آب می‌دهد به امید این‌که میوه دهد دلتنگ‌ت هستم و امیدوارم که روزی دوباره ببینمت!

Miss.Taji

414
پسندها
73
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2022/10/29
مدال‌ها
9
دلتنگی به دلم وارد شده و تمام خانه و هرچه در آن بود را مبدل به ویرانه کرده است! دلتنگی شهد دلم را می‌بلعد و من از این بلعیدن در عذابم!

Miss.Taji

414
پسندها
73
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2022/10/29
مدال‌ها
9
دلتنگی‌ات مرا همچون دریای بارانی، طوفانی و بی‌قرار کرده است؛ پس کی آفتاب گرما بخشت را به من نشان می‌دهی تا آرام و قرار یابم؟!

Miss.Taji

414
پسندها
73
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2022/10/29
مدال‌ها
9
این روز‌ها هوای ابری شده‌ام؛ دلگیر و ناراحت، کی می‌خواهی با آمدن‌ت صاف و آرامم کنی؟!
دلتنگی چون دشمنان که به ایران حمله کرده بودند، به خانه‌ی قلبم حمله کرده و مرا به نابودی می‌کشاند؛ پس کی این دشمن بدذات را به بیرون میرانی؟!

Miss.Taji

414
پسندها
73
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2022/10/29
مدال‌ها
9
مثل کودکانی که تازه به مدرسه می‌روند و با شوق و ذوق از خانه به سمت مدرسه حرکت می‌کنند؛ از خانه با شوق دیدن دوباره‌ات به سوی مقصدی نامشخص درحرکتم!

Miss.Taji

414
پسندها
73
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2022/10/29
مدال‌ها
9
این روز‌ها دلتنگی‌ات روی دور کند هست و نمی‌گذرد؛ پس بیا و دور کند ایم روز‌هایم را به دور تند تبدیل کن!
دلتنگی‌ات همچون برف بر خیابان قلبم رخنه کرده است؛ چرا با آمدنت این برف‌ها را ذوب نمی‌کنی؟!

به جمع خانواده پاتوق خوش آمدید

بر روی دکمه های زیر کلیک کنید

تمامی موضوعات و پست های مکتوب بیانگر دیدگاه نویسنده است و به هیچ وجه بیانگر دیدگاه مدیریت انجمن نیست.

بالا